Cloud API

Připojení bez propojení

Jsem podnikatel

Jste podnikatel a chcete propojit Vaši pokladnu nebo kiosek s terminálem?
Tvořím systémy
Jste vývojář nebo dodavatel technologií a chcete integrovat platby?
Propojitelný s čímkoliv a kýmkoliv

Co propojením získáte?

Shrnuto jednou větou: budete moci z Vaší aplikace či systému ovládat platby a to rychleji než dnes a bez front.

Je můj systém kompatibilní?

Připravili jsme pro vás přehled všech podporovaných systémů, které byly dosud úspěšně integrovány s nabízeným platebním řešením.

Bude mě to něco stát?

Nebude, od nás máte celé propojení zdarma. Budeme rádi, pokud vám to pomůže ve vašem podnikání. Podívejte se, jak pak celé řešení funguje propojené.

Proč investovat do integrace?

obchodníků v našem portfoliu

zemí pokrytých jednou integrací

%

klientů používá integrovaná řešení

V naší nabídce propojení se systémy třetích stran nabízíme jak protokoly pro klasické tlačítkové terminály, tak pro nejmodernější dotykové terminály a především pak terminál v mobilu. 

Jaká API pro integraci nabízíme
K dispozici máte dvě rozhraní, která lze využít pro práci s aplikacemi. Pro aplikace nainstalované na stejném zařízení lze využít app2app rozhraní, pro jakýkoliv externí systém běžící mimo zařízení lze využívat cloud API.

app2app API

Toto API je určeno pro aplikace běžící na stejném zařízení jako GP tom a umožňuje jednoduše vyvolat operaci v naší aplikaci. Skvělá možnost pro řešení všech aplikací v jednom.

Cloud API

Cloud API umožňuje vyvolat platbu prakticky odkudkoliv. Může to být tablet vedle, klasická pokladna, serverové řešení nebo cloudový systém. A to bez fyzického propojení!

Dřívější protokoly

Pokud hledáte dříve používané protokoly pro klasické terminály jako jsou GPE protokol, ECR2 protokol, MDB a další, potom jste na správném místě. 

Nevíte, jaký protokol zvolit pro váš terminál?

V nabídce máme širokou paletu řešení. Abychom Vám usnadnili orientaci a mohli jste jednoduše najít informaci, jaké protokoly váš terminál podporuje, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled.

Pusťte se do integrace!