Ke stažení

GPE prokol

Implementací tohoto GPE protokolu lze fyzicky propojit pokladní systém (skrze RS232, USB, Ethernet či Wi-Fi dle typu terminálu), nebo jakýkoliv jiný systém s platebními terminály Ingenico Telium2, Tetra či Nexgo a jejich finanční aplikací. Terminálu lze předávat pokyny k několika druhům transakcí a prakticky je ovládat pro platbu z externího systému. Níže najdete implementační podklady pro terminály do prodejen (desktopové a mobilní) a pro samoobslužné terminály.

Desktopové / mobilní terminály:

Ingenico iCT220

Ingenico iWL222

Ingenico iPP320

Ingenico iWL228

Ingenico Desk 3200

Ingenico Move 2500 Wi-Fi

Ingenico Lane 3000

Ingenico Lane 5000

Nexgo N5

Nexgo N86

Dokument obsahuje detailní technickou specifikaci komunikačního protokolu mezi terminálem a pokladním systémem.

Pokud Váš systém pracuje na operačním systému Windows, připravili jsme pro Vás knihovny pro rychlejší a snažší implementaci komunikačního protokolu.

Testovací scénáře, které Vás budou čekat u certifikace. Dokument dále obsahuje doporučení pro implementaci. Doporučujeme si tento dokument projít.

Samoobslužné terminály:

Implementací tohoto GPE protokolu lze propojit kioskový/samoobslužný systém, nebo jakýkoliv jiný systém se samoobslužnými platebními terminály Ingenico iSelf (iUC160B, iUC180B nebo tripletem iUP250) a jejich finanční aplikací. Terminálu lze předávat pokyny k několika druhům transakcí a prakticky je ovládat pro platbu z externího systému. 

Platební řešení pro samoobslužné kiosky nebo automaty je integrováno pomocí POS2EPS aplikace, která se instaluje přímo do zařízení a plní roli serveru, ke kterému se systém i platební terminál připojují. 

Ingenico iUC180B

Ingenico iSelf iUP250

Ingenico Self 2000

Dokument obsahuje detailní technickou specifikaci komunikačního protokolu mezi terminálem a pokladním systémem.

Aplikace POS2EPS se instaluje do pokladního řešení, kde plní roli serveru, ke kterému se připojuje jak platební terminál, tak pokladní software. 

Podpora dalších protokolů

Některé naše samoobslužné terminály podporují i MBD protokol. Díky jeho šíři je každá taková integrace individuální projekt – pro více informací se na nás neváhejte obrátit.