Platím odkudkoliv
díky
Cloud API

Otevřená apka

Očekáváte, že pro Vaše systémy a podnikání tu budou platby dostupné kdykoliv a odkudkoliv? Potom jste tu správně. Unikátní cloud API je veřejně dostupné rozhraní, skrze které může iniciovat platbu Vaše pokladna, Váš server, e-shop, cloudové řešení nebo i webová stránka. Nyní tedy máte možnost iniciovat platbu v mobilním telefonu či terminálu opravdu odkudkoliv.

Univerzální rozhraní

Skrze API můžete zavolat platbu libovolnou platební metodou, kterou aktuálně GP tom nabízí, ať už to jsou karty nebo kryptoměny. 

Možnost konfigurace
Chování naší aplikace si můžete modifikovat dle potřeby – např. zda má být klient po platbě přesměrován rovnou k Vám, nebo máme účtenku zprostředkovat my.
Marketingová hodnota
Vaši integraci odpromujeme celému našemu portfoliu klientů a pomůžeme Vám tak získat nové klienty do Vašeho portfolia.
Jednoduchá integrace

API lze velmi snadno integrovat a k tomu Vám dopomohou simulátory, zdrojové kódy či knihovny, které máte k dispozici. 

Rychlost ve všem
Pokud chcete rychle integrovat platební řešení, pak jste na správném místě. S námi můžete mít hotovo i za jediný den.
Podpora integrace

Během celé integrace máte přístup k našim vývojářům a komunitě vývojářů, kde si můžete sdílet poznatky, získávat informace a klást dotazy.

Klient platí kdy a kde chce

Propojit váš online e-shop s možností platbou kartou na místě při vyzvednutí není pro Cloud API nic složitého. Ať platbu online nebo na místě tak můžete ovládat z jednoho místa.

Jak probíhá platba

Z vašeho systému, ať už je na serveru, v cloudu, ve webové stránce nebo jiném zařízení, můžete vyvolat platbu či jinou aktivitu bez fyzického propojení.

Proč investovat do integrace?

obchodníků v našem portfoliu

zemí pokrytých jednou integrací

%

klientů používá integrovaná řešení

V naší nabídce propojení se systémy třetích stran nabízíme jak protokoly pro klasické tlačítkové terminály, tak pro nejmodernější dotykové terminály a především pak terminál v mobilu. 

Jaká další API pro integraci nabízíme

K dispozici máte dvě rozhraní, která lze využít pro práci s aplikacemi. Pro aplikace nainstalované na stejném zařízení lze využít app2app rozhraní, pro jakýkoliv externí systém běžící mimo zařízení lze využívat cloud API.

app2app API

Toto API je určeno pro aplikace běžící na stejném zařízení jako GP tom a umožňuje jednoduše vyvolat operaci v naší aplikaci. Skvělá možnost pro řešení všech aplikací v jednom.

Pusťte se do integrace!