Přehled protokolů dle terminálů

app2app API

Pro Vaši aplikaci v telefonu či tabletu neexistuje lepší kamarád pro zpracování plateb, než je náš GP tom. Umí si s Vaší aplikací povídat skrze snadno integrovatelné API rozhraní a v rámci výsledků platby Vaší aplikaci zašle výsledek platby, Vaše identifikátory (číslo faktury, objednávky, zakázky atd.) spolu s podklady pro účtenku – pokud si ji budete chtít distribuovat sami. 

GP tom

API

Nexgo N5

NEXGO N86

Cloud API

Očekáváte, že pro Vaše systémy a podnikání tu budou platby dostupné kdykoliv a odkudkoliv? Potom jste tu správně. Unikátní cloud API je veřejně dostupné rozhraní, skrze které může iniciovat platbu Vaše pokladna, Váš server, cloudové řešení nebo i webová stránka. Nyní tedy máte možnost iniciovat platbu v mobilním telefonu či terminálu opravdu odkudkoliv.

GP tom

API

Nexgo N5

NEXGO N86

GPE prokol

Implementací tohoto GPE protokolu lze fyzicky propojit pokladní systém (skrze RS232, USB, Ethernet či Wi-Fi dle typu terminálu), nebo jakýkoliv jiný systém s platebními terminály Ingenico Telium2, Tetra či Nexgo a jejich finanční aplikací. Terminálu lze předávat pokyny k několika druhům transakcí a prakticky je ovládat pro platbu z externího systému. Níže najdete implementační podklady pro terminály do prodejen (desktopové a mobilní) a pro samoobslužné terminály.

Desktopové / mobilní terminály:

Ingenico iCT220

Ingenico iWL222

Ingenico iPP320

Ingenico iWL228

Ingenico Desk 3200

Ingenico Move 2500 Wi-Fi

Ingenico Lane 3000

Ingenico Lane 5000

Nexgo N5

Nexgo N86

Verifone VX520

Verifone VX675

Verifone VX680

Verifone VX805

Samoobslužné terminály:

Ingenico iUC180B

Ingenico iSelf iUP250

Ingenico Self 2000

ZVT protokol

Tento protokol je velmi rozšířený v regionu DACH (Německo, Rakousko a Švýcarsko), vyžaduje fyzické propojení terminálu s pokladnou, obvykle skrze TCP/IP. Jedná se o letitý protokol, který vyžaduje složitější integraci a testování a certifikace probíhá po domluvě. tento protokol obvykle certifikujeme ve Vídni. Pokud děláte novou integraci na naše systémy, doporučujeme integrovat nová API (app2app a Cloud API), která budou do budoucna rozvíjena a nabídnou podporu všech nových funkcí.

PAX A35

PAX A80

PAX A92O (PRO)

NEXGO N5

NEXGO N86

ECR2 protokol

Protokol používaný dříve Slovenskou spořitelnou je nabízen pro původní platformy, jako jsou například Verifony a je také dostupný na Paxu. Není dále rozvíjen, nepodporuje nejnovější funkcionality a je postupně nahrazován novými API.

Verifone VX520

Verifone VX680

Verifone VX805

PAX A35

PAX A80

PAX A92O (PRO)