app2app

Když máš vše v jednom.

Pro vaši apku ten nejlepší kamarád

Pro Vaši aplikaci v telefonu či tabletu neexistuje lepší kamarád pro zpracování plateb, než je náš GP tom. Umí si s Vaší aplikací povídat skrze snadno integrovatelné API rozhraní a v rámci výsledků platby Vaší aplikaci zašle výsledek platby, Vaše identifikátory (číslo faktury, objednávky, zakázky atd.) spolu s podklady pro účtenku – pokud si ji budete chtít distribuovat sami. 

Univerzální rozhraní

Skrze API můžete zavolat platbu libovolnou platební metodou, kterou aktuálně GP tom nabízí, ať už to jsou karty nebo kryptoměny. 

Možnost konfigurace
Chování naší aplikace si můžete modifikovat dle potřeby – např. zda má být klient po platbě přesměrován rovnou k Vám, nebo máme účtenku zprostředkovat my.
Marketingová hodnota
Vaši integraci odpromujeme celému našemu portfoliu klientů a pomůžeme Vám tak získat nové klienty do Vašeho portfolia.
Jednoduchá integrace

API lze velmi snadno integrovat a k tomu Vám dopomohou simulátory, zdrojové kódy či knihovny, které máte k dispozici. 

Rychlost ve všem
Pokud chcete rychle integrovat platební řešení, pak jste na správném místě. S námi můžete mít hotovo i za jediný den.
Podpora integrace

Během celé integrace máte přístup k našim vývojářům a komunitě vývojářů, kde si můžete sdílet poznatky, získávat informace a klást dotazy.

Jak probíhá platba

Vaše aplikace skrze API vyvolá naši aplikaci s pokyny ke zpracování. GP tom je zpracuje a vrátí vaší aplikaci výsledek spolu s detaily.

Proč investovat do integrace?

obchodníků v našem portfoliu

zemí pokrytých jednou integrací

%

klientů používá integrovaná řešení

V naší nabídce propojení se systémy třetích stran nabízíme jak protokoly pro klasické tlačítkové terminály, tak pro nejmodernější dotykové terminály a především pak terminál v mobilu. 

Jaká další API pro integraci nabízíme

K dispozici máte dvě rozhraní, která lze využít pro práci s aplikacemi. Pro aplikace nainstalované na stejném zařízení lze využít app2app rozhraní, pro jakýkoliv externí systém běžící mimo zařízení lze využívat cloud API.

Cloud API

Cloud API umožňuje vyvolat platbu prakticky odkudkoliv. Může to být tablet vedle, klasická pokladna, serverové řešení nebo cloudový systém. A to bez fyzického propojení!

Pusťte se do integrace!