To nejlepší na trhu

Několikanásobně oceněná aplikace, která z vašeho telefonu během okamžiku udělá uživatelsky přívětivý terminál s širokou nabídkou služeb pro vaše podnikání.

Business v kapse?

Chcete mít opravdu vše v jednom? Platby, pokladnu, katalog, správu objednávek a plnou historii vašich prodejů? Vyzkoušejte Plus verzi!

“Global Payments s aplikací GP tom byla prvním partnerem, který nám poskytl efektivní integraci s našimi mobilními čtečkami čárových kódů a platebními službami. To velmi zefektivnilo práci našich kurýrů a zároveň téměř eliminovalo chybovost.”

Tomáš Hanzlík

Division Director, Helicar

Platební metody

Dnes nenajdete na trhu řešení, které by podporovalo více platebních metod. Od Visy, Mastercardu přes Apple Pay či Google Pay až po kryptoměny.

Historie transakcí

Neomezená historie transakcí Vám zajistí trvalé informace o všech Vašich provedených platbách. Už se Vám žádná transakce neztratí.

Správa účtenek

Odešlete účtenku SMS zprávou, emailem nebo načtením skrze QR kód. A pokud máte tiskárnu, připojte ji a účtenku vytiskněte.

Nastavení aplikace

V nastavení si můžete vyladit aplikaci tak, aby Vám maximálně vyhovovala. Máte i možnost nás přimo z aplikace kontaktovat či nám nahlásit problém.

Více účtů na zařízení

Jsme jediné řešení terminálu v mobilu, které Vám umožní používat více účtů na jednom zařízení. Platby tak lze odesílat na více účtů.

API – propojení

Aplikaci GP tom je možné připojit k aplikaci na stejném zařízení, nebo k jakémukoliv systému připojenému do Internetu skrze CloudAPI ať už to je server, webová stránka či aplikace na jiném zařízení.

Vzdálené řízení funkcí

Chcete vašim zaměstnancům zpřístupnit jen některé funkce v aplikaci? Skrze vzdálenou správu jsme schopni nastavit aplikaci pro vaše zaměstnance na míru – přízpůsobíme se jako chameleon. 🙂

Bezpečnost

Bezpečnost je pro nás prvořadá a je naší odpovědností vám ji zajistit.

Čtení QR kódů

Zrychlete prodej nebo doručujte efektivně a to bez dalších aplikací.

Chytré spropitné

Používejte nejpokročilejší službu pro spropitné na trhu. Je flexibilní, můžete si ho nastavit přesně podle vašich potřeb a zaručí vám to nejlepší spropitné, které můžete získat.

NOVINKA

Ochrana funkcí

Pokud potřebujete chránit před změnou některé funkce GP tom, máte k dispozici skvělý nástroj, který vám umožní omezit přístup k funkcím prostřednictvím PIN kódu nebo QR kódu administrátora.