I e-shop obslouží kamennou prodejnu!

autor: | Úno 27, 2023 | Blog | 0 komentářů

A to díky Cloud API (rozhraní pro zpracování plateb), které vám platforma GP tom nabízí. Jak už možná víte, Cloud API rozhraní umožňuje vyvolat platbu odkudkoliv na jakémkoliv zařízení, na kterém běží GP tom. Dnes už to nejsou jen mobilní telefony, ale jsou to jak platební terminály, tak i zařízení od světoznámých výrobců, kteří nabízejí Android zařízení pro širokou skupinu segmentů. Jmenujme například NCR, Zebra, Honeywell nebo Sunmi (mimochodem vybrané modely od Sunmi skvěle fungující s GP tom aplikací si můžete koupit i u nás v e-shopu).

Cloud API může zavolat jakékoliv zařízení, jakýkoliv server nezávisle na systému, cloudové řešení nebo třeba e-shop. Dnes totiž jako podnikatel obsluhujete e-shop v online světě, k němu máte pokladní systém pro kamennou prodejnu, či stánek. Pokud patříte mezi ty šťastné, umí si spolu povídat. a lze je používat současně, spolu se sklady atd. Pokud ne, prakticky se staráte o dvě prostředí a navíc je musíte mezi sebou nějak ručně synchronizovat a aktualizovat. Ale co kdyby tu bylo řešení, které by vám nabízelo možnost provozovat e-shop i v kamenné prodejně a vyvolat z něj platbu na terminálu/telefonu v prodejně? To je přesně to, co vám Cloud API umožní. Můžete tak vytvořit košík v e-shopu a jako platební metodu zvolit GP tom. Váš e-shop skrze Cloud API vyvolá platbu, my ji v GP tom zpracujeme a do e-shopu vrátíme výsledek. Není to skvělé?

Pokud jste poskytovatelem e-shopu, podívejte se na naše Cloud API a nabídněte svým klientům přidanou službu! Rádi vám s integrací, která je nenáročná, pomůžeme.