Nově integrované společnosti

autor: | Lis 1, 2022 | Blog | 0 komentářů

Říjen byl opravdu produktivní. Do rodiny integrátorů a našich partnerů jsme přivítali nové systémy a společnosti. Gratulujeme a těšíme se na další spolupráci! Je z čeho vybírat:

OBERON

Společnost OBERON certifikovala pro své klienty na Slovensku skrze Cloud API svůj více než 20 let rozvíjený účetní systém, který používá více než 4 tisíce firem. Díky své univerzálnosti si jistě najde další spokojené klienty.

LUKUL

Aplikace od společnosti Exalogic slouží pro segment restaurací a nabízí funkce mobilního číšníka. Aplikace nabízí skvělou ergonomii optimalizovanou pro mobilní zařízení. Řešení je nabízeno pro slovenský trh.

Orderking

Orderking je aplikace pro rakouský trh která je mobilní řešení pro segment gastronomie a doručování. Integrace byla provedena skrze app2app API a tak komunikace probíhá na jednom zařízení.

Swiftcash

Swiftcash je profesionální, flexibilní a moderní POS systém pro maloobchod, gastronomii a hotelnictví. Optimálně podporuje všechny pracovní postupy a obzvláště snadno se používá. Pro integraci partner zvolil Cloud API.