GP tom získal další ocenění v Rakousku

autor: | Lis 3, 2022 | Blog | 0 komentářů

Vždy chceme být nejlepší, ale v tomto případě máme výjimečnou radost i z druhého místa: GP tom a Rakouský červený kříž byli oceněni porotou na druhém místě v kategorii „Inovace roku“ na akci Austrian Fundraising Awards 2022. Rakouské ceny za fundraising uděluje organizace Fundraising Verband Austria. Efektivní a vynikající fundraisingové projekty oceňuje porota. V centru pozornosti jsou zvláště úspěšné projekty.

Začátkem letošního roku jsme obdrželi speciální žádost: Červený kříž nás kontaktoval a zeptal se, zda bychom se nechtěli podílet na jejich aktuálních fundraisingových aktivitách. Štáb Červeného kříže na začátku roku velmi rychle zareagoval na začátek války na Ukrajině a chtěl rychle pomoci těm lidem, kteří naši podporu nejvíce potřebovali.

Pro nás bylo jasné, že chceme pomoci. Naši zaměstnanci tedy ve spolupráci s Erste Bank a Sparkasse přemýšleli o tom, jak nejlépe a nejefektivněji podpořit Červený kříž. Uvědomili jsme si, že Červenému kříži můžeme pomoci nejen formou peněžního daru, ale i našimi výrobky.
Na začátku naší spolupráce byl GP tom zapojen do větších akcí, jako je benefiční koncert na vídeňském Ernst Happel Stadium, sbírková kampaň na vídeňském Heldenplatz a benefiční koncert ve Vídeňské státní opeře. Rakušané se tradičně projevují jako velmi štědří ve fundraisingových aktivitách, takže jsme velmi hrdí, že jsme sem přispěli svou malou částí.

Tím ale spolupráce nekončí: Červený kříž nadále používá chytré telefony s aplikací GP tom. Obzvláště nás těší, že jsme byli schopni pomoci tak rychle, že naše řešení bylo tak dobře přijato a že se stále používá. Zároveň to demonstruje příležitost pro uplatnění pro GP toma, která projevuje přesně to nestandardní myšlení, které rádi podporujeme a podporujeme.