Průvodce objednávkou vestavného terminálu

Vítáme Vás v průvodci objednávky samoobslužného platebního řešení Newton CAT. Postupně zvolte následující části objednávky:

Výběr typu terminálu > výběr instalace terminálu > údržba aplikace > servisní podpora provozu​

Pokud jste připraveni, pojďme na to. Bude to jen chvilka, slibujeme!
Než začnete
…je potřeba mít uzavřenou smlouvu o přijímání platebních karet s naší společností. Pokud již smlouvu máte, budeme rádi, pokud do komentáře k objednávce uvedete čísla terminálů (TID), která jste dostali. Pokud smlouvu nemáte, nevadí. Nabídku Vám rádi připravíme.
1. Vyberte typ terminálů
Vyberte si jeden z nabízených terminálů, o které máte zájem. Klikněte na tlačítko “objednat” u vybraného modelu. Pro objednání více kusů můžete kliknout na tlačítko “objednat” vícekrát, nebo počet upravit v nákupním košíku.

Ingenico iUC180B

5117 

Ingenico iUP250

19725 

Ingenico iSelf 2000 (připravujeme)

2. Instalace vašeho terminálu
Aby Vám terminál dobře fungoval, je také potřeba jej správně nainstalovat, aby Vám další roky skvěle sloužil. Vyberte prosím typ instalace, který Vám nejlépe vyhovuje.

Poznámka: Pokud objednáváte terminál iUP250 (triplet), mějte na paměti, že tento terminál je potřeba instalovat se specializovanými kartami, které je potřeba zakoupit.

Instalace svépomocí nebo třetí stranou (terminály iUC160B a iUC180B)

Instalace samoobslužného terminálu iUC160B, iUC180B

1950 

Instalace samoobslužného terminálu iUP250 triplet sada

2600 

3. Podpora aplikace během provozu

… a to je naše práce. O aplikaci se Vám budeme po celou dobu životnosti terminálu starat tak, aby byla vždy spolehlivá, bezpečná a v souladu se všemi předpisy karetních asociací. V případě dotazů nebo problémů vše prověříme a napravíme. Navíc kdykoliv uvolníme novou verzi aplikace s novými službami, automaticky Vám ji zdarma vzdáleně nahrajeme. 

Údržba aplikace – Ingenico iUC180B (měsíčně)

75 

Údržba aplikace – iUP250 Triplet (měsíčně)

125 

4. Servisní podpora terminálu 

Určitě jste již někdy zažili situaci, kdy jste potřebovali řešit technický problém a nikdo Vám nedokázal pomoci. Tržby pak utíkaly a Vy jste přicházeli o peníze. To se Vám s námi nestane.

My Vám nabízíme za bezkonkurenční cenu servis terminálu přímo na místě instalace terminálu. Součástí ceny je námi provozovaná technická podpora dostupná na telefonu nebo emailu (24 hodin denně) a vlastní tým zkušených techniků. Garantujeme servis a vyřešení obtíží přímo na místě instalace. 

Servisní podpora pro Ingenico iUC180B (měsíčně)

Servisní podpora pro Ingenico iUP250 Triplet (měsíčně)

Upozornění

Pro každý objednaný terminál je nezbytné objednat i podporu aplikace a servisní podporu terminálu pro prvních 6 měsíců.