NFCtron
od společnosti NFCtron
www: https://www.nfctron.cz

Typ protokolu:

app2app API

Způsob připojení:

Skrze API

Verze aplikace:

1.x

Datum certifikace:

18/06/2021

Způsob tisku:

na zařízení, na pokladně

Dostupné v:

Česká republika, Slovensko

Podporované transakce:

Prodej, Storno, Uzávěrka

Podporované segmenty:

Festivaly a akce

Popis systému:

Vyvíjíme ekosystém pro pořadatele, prodejce a návštěvníky

Pořadatelé přes NFCtron Pass pohodlně prodávají vstupenky. Návštěvníci je mohou jednoduše zakoupit, zároveň díky programu, informacím o interpretech a dalších vychytávkách si festivaly a akce užijí ještě daleko víc.

Chystáme a tvoříme rozšíření NFCtron Pass o nové funkce, díky nimž návštěvníci ocení další rozměr akcí. Prostředí také projde kompletní vizuální proměnou pro pohodlnější a přehlednější uživatelský zážitek.

V NFCtron Hub pořadatel najde všechna data a přehledy, na kterých neustále pracujeme. NFCtron Hub tvoří také náš marketplace, ve kterém mohou prodejci a pořadatelé uzavírat dealy a během pár minut naplánovat klidně celou sezonu. Celé rozhraní tvoříme na základě zpětné vazby a zkušeností největších tuzemských akcí a nejúspěšnějších pořadatelů a prodejců.

Náš příběh

Vyrostli jsme na zkušenostech a chybách z vinařských akcí a gastro akcí. Úspěšně jsme vstoupili do hudební sféry a pochopili, že pořadatel, prodejce i návštěvník jsou stejně důležití. Pro všechny se proto snažíme vytvářet prostředí, které jim pomůže užít si zážitky z akcí naplno. Náš let není krátkodobý a neustále zrychlujeme, zjednodušujeme a inovujeme. Do poloviny roku 2021 jsme nevěděli co nás čeká, nakonec jsme skončili na 125 akcích. Máme před sebou nejambicioznější sezonu 2022, kdy celou firmu stavíme na 260 akcí. Naše cesta teprve začíná!