EET-POS
od společnosti Neopokladna s.r.o.
www: https://www.pokladnapodnikatele.cz

Typ protokolu:

app2app API

Způsob připojení:

Skrze API

Verze aplikace:

1.11.03-5

Datum certifikace:

12/05/2022

Způsob tisku:

na pokladně

Dostupné v:

Česká republika

Podporované transakce:

Prodej, Uzávěrka

Podporované segmenty:

Obchody, Restaurace, Služby, Parking, Hotelnictví, Kiosky a automaty

Popis systému:

EET-POS je pokladna (pokladní aplikace pro Android), kterou je možné používat jako jednoduchou “kalkulačku”, ale i jako plnohodnotnou pokladnu, v provozu se stovkami až tisícovkami položek, které je možné systematizovat a připnout na tlačítka, nebo je  vyvolávat za pomoci čtečky čárových kódů. K dispozici je jednoduché sledování prodaného zboží, nebo zboží na skladě. Pokladna tiskne všechny potřebné reporty pro účetnictví.

Při zvolení způsobu zaplacení účtenky platební kartou, aplikace spustí aplikaci GP tom a po ukončení transakce, vytiskne účtenku, která obsahuje údaje o obsahu nákupu z pokladny, tak i potvrzení o provedené transakci.

Aplikaci EET-POS můžete nahrát na běžný mobilní telefon a účtenky ukládat v pdf, nebo si můžete připojit k telefonu tiskárnu. Za pomoci speciálního zařízení, je možné přes USB připojit i další periferie (USB tiskárnu, čtečku čárových kódů..)

Aplikace má EET jako volitelnou funkcí. Licenční kód k aplikaci je k zakoupení na e-shopu www.pokladnapodnikatele.cz za jednorázovou částku 1.258 Kč včetně DPH. Aplikaci kupujete jednorázově. Žádné další poplatky se neplatí. Aplikace je podporována a její aktualizace jsou k dispozici všem, kdo si ji jednou zakoupili.

Aplikace je ke stažení v Google play. Na webu Pokladnapodnikatele jsou k dispozici potřebné manuály a kontakty na zákaznickou podporu.