Jsme online

Objednejte si platební řešení pro vaše podnikání hned.

Samoobslužné terminály

Samoobslužné terminály slouží k vestavbě do zařízení, jako jsou samoobslužné kiosky, nápojové automaty, kiosky pro čerpací stanice, řešení pro dopravu a mnoho dalších zařízení, která obsluhuje zákazník sám. Možnosti využití jsou neomezené. 

Zaplatí se sám

Využijte samoobslužné platební řešení pro Vaše podnikání. Díky samoobslužným terminálům výrazně zvýšíte finanční i provozní efektivitu, návratnost investice do samoobslužného řešení se vrací v řádu měsíců, poslouží ale spolehlivě mnoho let.

Jsme první poskytovatel platebních řešení ve střední Evropě, u nějž můžete službu objednat online!

Od nás dostanete vše co potřebujete:

Hardware

V rámci nabízeného řešení si můžete zvolit mezi několika modely Ingenico včetně nabídky servisu a instalace.

 

 

Software

Stabilní aplikace Newton plně certifikovaná karetními asociacemi a splňující jimi stanovené bezpečnostní předpisy. 

Integrace

Integrace platebních terminálů do Vašeho systému skrze GPE protokol nebo dalších protokolů jako je MDB nebo IFSF. 

Vyberte si z nabízených modelů terminálů

Ingenico iUC180B

Vestavná čtečka bezkontaktních karet je určena především pro vestavbu do samoobslužných stojanů, kiosků a automatů. Hojně je ovšem využívána i v dopravě, například autobusech.

5117,- CZK

Ingenico iUP250

Kompletní vestavná sada podporující magnetické, čipové i bezkontaktní karty. Využívá se obvykle v samoobslužných platebních automatech, výdejních automatech nebo čerpacích stanicích. 

19 725,- CZK

Ingenico Self 2000

NOVINKA

Zcela nová generace bezkontaktní čtečky s dotykovým displejem podporuje zadání PIN kódu na obrazovce a nahrazuje tak model iUC180B. Momentálně čekáme na termín dodání.

Cenu připravujeme

Naši partneři a integrace

Mezi naše partnery patří lídři v oboru a nejčastěji používaná řešení na trzích, kde naše služby nabízíme. Díky plošné podpoře integračních protokolů a typů terminálů napříč zeměmi tak můžete samoobslužné terminály používat v pěti zemích v Evropě. Podívejte se na všechny integrované partnery.